Jdi na obsah Jdi na menu
 


  TURNAJ V. ÚNORA 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sešlo se nás dost: V brance byl Macek, v obraně Richard, Pája, Petr Veselý, Čenda a Káča, v útoku Peterka, Petras, Čechy a Mejla - tedy 10 ks.

První zápas ve skupině jsme hráli s pozdějším výtězem z Čekanic, který byl objektivně nejfotbalovější a nejlepší. Nehráli jsme nic a prohráli 1:3. Nějaké šance jsme měli, ale nevyužily jsme je. 

Druhý zapás ve skupině jsme hráli s týmem pořadatele - Bosý hnízda a tento zápas byl od nás naprosto nejhorší a naivní. Prohláli jsme po našich chybách 2:0. Nějak jsme pořád nenašli systém hry a nikomu se moc nedařilo, ani oporám, které to měli táhnout bez vyjímky. 


Třetí a pro nás rozhodující zápas ve skupině o třetí místo místo jsme sehráli s ratibořskými horami. Do zápasu jsme od začátku vlétli jak vyměnění a od začátku do konce vedli. Zápas strhnul na naší stranu petr veselý, který dal první dva goly a naprosto jsme mu odpustili, že přišel na turnaj nalitej jak žok. Zápas jsme vyhráli 4:1 a vyhnuli jsme se poslednímu místu ve skupině.

Poslední zápas turnaje o umístění 5. - 6. místo jsme sehráli s mužstvem Košic a opět se nám dařilo. Hráli jsme dobře v zadu, a ve předu výborně napadali soupeře. Brzy jsme vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme trochu propadli euforii a začali houfně útočit ve 4 hráčích. To se nám nevyplatilo a soupeř po našich chybách srovnal na 2:2. Ale připisuji toi nezkušenosti ze hry na velkém hřišti. Na řadu přišlo prodloužení do kterého jsme nastoupili s odhodláním nepustit soupeře do hry. To jsme na 100% splnili a po dobu 3,5 minuty, po kterou se hrálo, jsme soupeře v podstatě nepustili za polovinu - měli problémy rozehrát a golman nemohl v klidu vyhodit míč. Hráli jsme výborně pressing. Nakonec jsme zvýtězili golem čechyho a ten byl zlatý, tedy ukončil zápas. Byl to nejlepší úsek naší hry na turnaji.


Konečné 5. místo z 8 je gůůůt. Danke všem.

Všem patří dík za účast a za snahu a i přes hloupé poznámky dvou superborců z Čekanic, kteří nás nazvali "trapnými". Těm kteří byli v PUBU i za pěkné umístění na tabuli s pivama :). petras