Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZPIS ZÁPASŮ VFC

STATISTIKY HRÁČŮ

OSTATNÍ VÝSLEDKY

ROZPIS SOUTĚŽE

2. místo v okresní soutěži futsalu 07/08Obrazek

Obrazek


Virtual fotbal club:

zleva nahoře: Mrázek Josef, Primas Pavel, Král Richard, Kačer Jan, Petřík Luboš, Rybák Robert, Vachuta Lukáš, Mansfeld Tomáš, Vích René.
zleva dole: Petřík Milan, Brož Miroslav, Tomeček Marek, Švec Ondřej, Čech Lukáš, Rybák Richard, Pěknice Matěj

na foto chybí: Růžička Petr, Kostlán Petr, Veselý Petr, Sedlák Radek, Lešetický Ondřej, Sachr Michal, Klicman Aleš, Prokop Dušan

-
OKRESNÍ FUTSAL na FOTBAL.CZ - NOVĚ více ... 

-


střelci VFC v celkové statistice soutěže

FOTOGRAFIE VFC - DRAŽICE


KONEČNÁ TABULKA 2007/2008
Rk. TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1.Sparta Club Tábor141031119: 6233( 12)
2.Virtual FC1493264: 5230( 9)
3.K-Pedros Tábor B1472579: 5723( 2)
4.R+Z Kromka1471687: 6622( 1)
5.FC Naděje1470788: 7221( 0)
6.1. FC Křivánek1460874: 9718( -3)
7.FC Dražice14301160:1219(-12)
8.Ajax Sojčák14211157:1017(-14)

23.3.2008
- 19,00 h
VIRTUAL FC - FC Dražice
konečný stav/poločas:

11:3 /6:1

průběh zápasu:

POSLEDNÍ ZÁPAS BEZ PROBLÉMŮ ...

 

V úvodu je potřeba zdůraznit, že zápas nebyl moc složitý a to hlavně kvůli indispozici Dražic. Přijeli v počtu 1+5 a navíc po oslavě narození dcery jednoho z hráčů. Jeden z nich byl silně "ovlivněn", na ostatních to tolik vidět nebylo.

Zápas jsme tedy odehráli na dané okolnosti v pohodě a snažili jsme si před dokopnou "zahrát" a udělat trochu žízeń. Hra byla kombinační, někdy až na škodu zakončení, střelby ze střední vzdálenosti pomálu. Velké množství šancí jsme zahodili, ale to v těchto zápasech bývá - soupeř nás k velkému nasazení netlačil.

Na závěr jen poděkuji všem co přišli na poslední zápas (cca 45 lidí) a pak i na dokopnou, která se myslím vydařila.

sestava - nominace VFCRybák Rich./ Král, Švec - Kačer, Rybák Ro.
/ Petřík L. - Vachuta / Tomeček - Čech
branky:

10. Petřík L., 10. Čech, 15. Petřík L., 17. Rybák Rich., 21. Petřík L., 22. Král, 28. Čech, 37. Tomeček, 38. Čech, 45. Petřík M., 48. Tomeček 
Průběh: 0:1,7:1, 7:3, 11:3,

karty:-
vyloučení:-
rozhodčí:Pinc, Miháluk

              

15.3.2008
- 19,00 h
 FC KŘIVÁNEK - VIRTUAL FC
konečný stav/poločas:

4:5 /2:2

průběh zápasu:

DRAMA AŽ DO KONCE

 

V předposledním kole jsme se utkali s týmem FC Křivánek. Úvod zápasu patřil soupeři, který se dle naší tradice, ujal vedení ve 3. minutě golem J. Vošty. Gol nás nevyvedl příliš z míry a připravovali jsme si řadu šancí, které jsme neproměňovali, buď díky výborným zákrokům brankaře, nebo nastřelovaním tyčí. Ve 12.té minutě našel Rybák Robert křižnou přihrávkou přes celé hřiště nabíhajícího Petříka L. a ten z ostrého úhlu srovnal na 1:1. Dobrá hra obou mužstev pokračovala a šance se pravidelně střídali. V 17. minutě jsme se ocitli ve třech, v těsné blízkosti brankaře soupeře a odraženou střelu dopravil do brány Robert Rybák. Ovšem skoro z protiútoku soupeř srovnal. Poločas tedy 2:2.

Ve druhém poločase jsme zlepšili koncovku a dvěmi goly odskočili soupeři na vedení 2:4. Zhruba po deseti minutách hry se „vyfauloval“ Vachuta a po druhé žluté kartě musel do kabiny. Následné oslabení jsme sehráli perfektně. Soupeř ovšem vycítil šanci a po chybě v obraně snížil na „dostřel“ na 3:4. Křivánek zvýšil snahu, poměrně nás zatlačil na naší polovinu – my jsme se snažili o protiútoky. Po závaru ve 42. minutě vyrovnal Kadlec a vše vypadalo na dělbu bodů. Ve 49. minutě se dobře hrající Tomeček, ve vyložené šanci dlouho nerozmýšlel a „bodlem“ otřel míč o vnitřní tyč 4:5! Poslední dvě minuty jsme dohrávali s 5ti fauly a se závěrečnou sirénou jsme faulovali, díky čemuž soupeř kopal dlouhou penaltu. Tu ovšem Rybák Richard vytěsnil na tyč a v zápase jsme se štěstím udrželi těsné vedení.

Šťastný konec podtrhl dobrý a poměrně slušný zápas (až na Wačiho :)) z obou stran a dá se říct, že vyhrál možná trochu zkušenější….. (tedy myslím :))

sestava - nominace VFCRybák Rich./ Král, Švec - Kačer, Rybák Ro.
/ Petřík L. - Vachuta / Tomeček - Čech
branky:

3´    J. Vošta / Šedivý/       1:0
12´  L. Petřík /Rob.Rybák/  1:1
17´  Rob. Rybák /L.Petřík/  1:2
18´  Dokoupil    / Štěrba/    2:2

29´ Tomeček    /L.Petřík/    2:3
34´ Čech          /L.Petřík/    2:4
36´  J. Vošta      /Dmejchal/  3:4
42´  Kadlec       /Štěrba/      4:4
49´  Tomeček    / ??? /        4:5

 

karty:Virtual: 2x žlutá, 1x červená - vše Vachuta
vyloučení:Virtual: Vachuta
rozhodčí:Novotný, Hanzal st.

9.3.2008
- 19,00 h
 VIRTUAL FC - KROMKA R+Z
konečný stav/poločas:

4:1 /0:1

průběh zápasu:

ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ  - OBRAT V DRUHÉM POLOČASE ...

Zápas o druhé místo s mužstvem Kromka R+Z jsme začali poměrně aktivně a vyhnuli jsme se tak našemu běžnému začátku, kdy jsme prohrávali. Soupeř hrál spíše ze zadu a vyčkával na naše chyby v rozehrávce. Brzy jsme si začali vytvářet mírnou převahu a to vedlo k častějšímu ohrožení branky soupeře. Své šance jsme ovšem zahazovali – postupně se vystřídali snad všichni útočníci – někteří i několikrát. Ale hra byla dobrá a čekali jsem, že to tam snad konečně „padne“. Místo toho jsme ovšem ve 23. minutě po „vymyšlené“ hrubce v obraně soupeři darovali gol a prohrávali 0:1. Soupeř pokračoval ve své trpělivé hře od zadu a sledoval naše kombinační pokusy o přečíslení a v této fázi utkání měl i další a zřejmě již jedinou šanci, kdy postupoval ve třech na jednoho, ale skvělý Brož střelu vytěsnil na tyč.. Nám se kombinace dařila i nadále, koncovka ovšem nikoliv. Poločas tedy skončil 0:1.

            Druhá polovina byla ovšem již trochu o něčem jiném. Zlepšili jsme koncovku a hlavně důraz před bránou soupeře. Nejdříve vyrovnal Vachuta a v téže minutě otočil zápas výborně hrající Švec. Teď musel začít „hrát“ soupeř a my jsme mohli vyčkávat na jeho chyby v rozehrávce. Ovšem i nadále jsme pokračovali v aktivní hře dopředu a žádný tlak soupeře jsme nepřipustili. Když ve 41. minutě protlačili Petřík s Tomečkem míč středem a Tomeček zvyšoval na 3:1 – začalo to být z naší strany klidné. Soupeř se snažil výhozy nadále ohrožovat branku Mirdy Brože, ale již se k ničemu závažnějšímu nedostal. Naopak ve 49. minutě opět Švec pohledně zvýšil na 4:1 a bylo rozhodnuto. Pochvalu zasluhují všichni, ale vyzdvihnu hru Marka Tomečka a Ondry Švece, kteří hráli aktivně a disciplinovaně po celý zápas.

-
Fotografie ze zápasu VFC - Kromka R+Z ....
-

sestava - nominace VFCMirda Brož/ Král, Švec - Kačer, Mrázek
/ Petřík L., Vachuta / Rybák Rich., Tomeček / Čech
branky:Virtual:  36.Vachuta, 36. Švec, 41. Tomeček, 49. Švec
Průběh zápasu: 0:1, 4:1
karty:
vyloučení:-
rozhodčí:Novotný, Hanzal st.

28.2.2008
- 17,30 h
 AJAX Sojčák - VIRTUAL FC
konečný stav/poločas:

5:6 /3:1

průběh zápasu:

ZÁPAS PLNÝ NEVŠEDNÍCH ZÁŽITKŮ ...

• více informací ...    radši nikdy
---

sestava - nominace VFCMirda Brož/ Král, Míka Petr - Vachuta, Rybák Rich.
/ Petřík L., Čech / Petřík M., Tomeček
branky:Virtual:  Petřík L. 3x, Petřík M., Tomeček, Míka
Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 3:4 4:4, 4:5, 5:5, 5:6
karty:ČK: 2x AJAX, ŽK: 4x AJAX
vyloučení:-
rozhodčí:Novotný, Říha

24.2.2008
- 15,30 h
 SPARTA Club- VIRTUAL FC
konečný stav/poločas:

4:4 /2:2

průběh zápasu:

DRAMATICKÝ SOUBOJ S LÍDREM TABULKY ...

Jako již tradičně jsem si do 5té minuty nechali dát dva goly. Oba dva byli pro hrubé chybě bránícího hráče – jednou útočníka, jednou obránce. Naštěstí jsme začali hrát to co jsme si představovali a neinkasovali zbytečně další branky. V sedmé minutě  jsme snížili Lukášem Vachutou na 2:1. Vytvářeli jsme si šance, ale s proměňováním to bylo horší. Do poločasu jsme přece jen dokázali vyrovnat, kdy nabídku odkryté brány neodmítl Richard Rybák.

Do druhého poločasu se tedy vlastně začínalo znova. Trpělivě jsme bránili – Sparta měla více ze hry v poli. I oni si vytvářeli šance, které buď neproměnili, nebo je vychytal hostující Brož. Do vedení 3:2 jsme šli ale my, když z brejku výborně zakončil Richard Král. Gol nám pomohl a začali jsme se více „tlačit“ před brankaře Dařenu. Ovšem vytvořené šance jsme trestuhodně neproměnili, nebo končili na vynikajícím Dařenovy v brance Sparty. Své šance zahodil 2x Petřík a Tomeček, jednu Rybák Robert. A logicky přišel trest od soupeře, který srovnal na 3:3. V této fázi zápasu bylo vše otevřené – hra se přesouvala z poloviny na polovinu a gol mohli dát oba teamy. Nakonec se to podařilo zhruba ve 40. minutě Spartě po ztrátě na polovině hřiště a nepokrytému hráči u naší tyče. Snažili jsme se vyrovnání – zvýšili usilí a pohyb – možná trochu riskovali, ale nakonec se to vyplatilo. Po levé straně unikl Richard Rybák a přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Luboše Petříka, který střelou z první k tyči srovnal na konečných 4:4.
Zápas proběhl ve vysokém tempu, oba teamy měli několik pohledných kombinací a jeho průběh byl korektní. Pochvalu zaslouží celý team – minimálně za bojovnost a snahu o vyrovnání, ale ještě jednou pochválím oba brankaře Brože i domácího Dařenu.

sestava - nominace VFCMirda Brož/ Král, Švec - Kačer, Rybák Ro.
/ Petřík, Vachuta / Rybák Rich., Tomeček
branky:Virtual:  Vachuta, Rybák Rich., Král, Petřík L.
Průběh zápasu: 1:0, 2:0, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3, 4:4
karty:
vyloučení:-
rozhodčí:Salaba, Hanzal st.

17.2.2008
- 19,00 h
 Virtual FC  - PEDROS B
konečný stav/poločas:

3:1 /1:0

průběh zápasu:

DISCIPLINOVANÁ HRA PŘINESLA OVOCE ...

Do dalšího zápasu v naší oblíbené hale, jsme šli s taktikou dobré obrany. Vzhledem ke složení sestavy Pedros a rychlé kombinační hře jejich mladíků, jsme ani jinak hrát nemohli.
A když se nám celkem brzy - ve 4. minutě Janem Kačerem povedlo vsítit úvodní gol zápasu, nemuseli jsme se nikam moc hnát. Trpělivou obranou jsme čelili kombinační hře Pedros a včas zachytávali jejich rozehrávku. V této fázi zápasu měl soupeř možnost nepřímého kopu z blízka -  za dvojí hraní brankaře, ale střelu jsme zblokovali.
Druhý poločas začal velmi dobře a golem Roberta Rybáka jsme soupeři odskočili na rozdíl dvou branek. Pak jsme soupeři poměrně pasivní hrou, umožnili zvýšit tlak a začal se dostávat do nebezpečných situací. První nepřímý kop nevyužil, ale v 39. minutě po signálu již Marek Císař snížil na 2:1. Stupňující tlak soupeře přibrzdil výpadek světel v hale a následná deseti minutová přestávka nám dodala oddech a klid do záverečných minut. Ve 41. minutě měl ještě Botorek možnost střílet dlouhou penaltu za 6tý faul, ale brankař Brož jeho střelu výborně zneškodnil. V poslední minutě si soupeř vzal time-out a na závěrečných 25 vteřin poslal na hřiště 5tého hráče. Toho jsme dokázali využít a Mrázek ve 49. minutě přes 3/4 hřiště zvýšil na konečných 3:1.
Odehráli jsme dobrý zápas, body a taktický výkon po minulém debaklu potěšil.

sestava - nominace VFCMirda Brož/ Mrázek, Pěknice - Primas, Kačer, Rybák Ro.
/ Petřík, Vachuta / Čech, Tomeček
branky:Virtual:  Kačer, Rybák Ro., Mrázek
Průběh zápasu: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1
karty:
vyloučení:-
rozhodčí:Mihálik, Pinc9.2.2008
- 17,30 h
 Naděje - Virtual FC
konečný stav/poločas:

8:2 /4:1

průběh zápasu:

S NADĚJEMA - BEZ NADĚJE ...

Zápas začal naším pozdním příjezdem na zápas, protože jsme z nějakého důvodu jeli na 18h. Bez rozcvičení jsme tedy šli okamžitě hrát. 
Tradičně jsme v úvodu zaspali a brzy prohrávali 2:0, respektive 4:0. V této fázi byl "brankař nejistý, obrana měla několik okének a nespolupracovala s útokem a útok neexistoval." Nedařilo se nám vůbec nic a pokud existuje něco ještě horšího jak "profesorský futsal", celý zápas jsme se o něj pokoušeli. Byli jsme bez pohybu, špatný na míči a hlavně jsme soupeře vůbec neobsazovali a tím jsme jim umožňovali snadnou kombinaci mezi našimi stojícími hráči. Krása.
Naštěstí jsme do druhé půle dokázali korigovat dvěma góly Vachuty na přijatelných 4:2. Ale to bylo z naší strany vše. Když se k tomu v druhé půli přidal Mirda s taktikou 100% výhozů, na kterou ovšem hrál jen on - neměli jsme již šanci. Navíc 6 gólů z osmi šlo na vrub osobních chyb dvou obránců. Ale špatně hrálo celé můžstvo a byl to náš nejhorší zápas v soutěži. Hrát takto každý zápas - nemáme ani bod a soupeře by jsme hledali těžko i po základních školách. Výkonem se odlišoval snad jen Pěknice a koncovkou Vachuta.
Pogratulujme soupeři k takticky perfektnímu výkonu, snad by jim jen slušelo méně komentářů na rozhodčí, kteří pokud dělají chyby, dělají je na obě strany.
No a my se musíme na příští zápas "malinko" zlepšit úplně ve všem.

sestava - nominace VFCMirda Brož/ Mrázek, Pěknice - Tomeček, Král / Petřík, Vachuta / Čech, Rybák Rich. / Primas
branky:Virtual:  2x Vachuta
Průběh zápasu: 4:0, 4:2, 8:2
karty:
vyloučení:-
rozhodčí:Novotný, Hanzal st.

28.1.2008
- 20,30 h
 Dražice FC - Virtual FC
konečný stav/poločas:

4:6 /0:4

průběh zápasu:

PO SLIBNÉM ZAČÁTKU, SLABŠÍ CHVÍLE ...

Do zápasu se soupeřem ze dna tabulky jsme nastoupili s předsevzetím nepodcenit stále se zlepšujícího soupeře. Celkem brzy jsme šli do vedení 2:0 po golech Petříka Luboše a bratra Milana. V této fázi jsme hráli na jistotu v zadu a ve předu se nám dařilo ohrožovat bránu soupeře. Když jsme ve 14. a 16. minutě přidali dvě branky Ondřejem Švecem, vypadalo to na celkem pohodový zápas. Poločasový výsledek 0:4 tomu nasvědčoval.
Ovšem do druhého poločasu jsme nastoupili naprosto ukolébáni pohodlným vedením a soupeř brzy v rozmezí několika minut 3x trestal. Byli jsme nuceni si vzít time-out a nějaké věci změnit. Obrana se zlepšila, ale soupeř stále hrozil střelami ze střední vzdálenosti. Ostatně odtud jsme dostali většinu gólů. Naštěstí po výhozu Richarda Rybáka dal hlavou gol Robert Rybák. Vše vypadalo pohodově, ale chybou v rozehrávce na vlastní polovině jsme soupeře opět vrátili do hry. V zápetí - 4. minuty před koncem, po pěkné akci, kdy z rozehraného autu Rybákem Ro., Petřík L. zklepnul míč na nabíhajícího Mrázka a ten tváří v tvář brankaři soupeře nezaváhal. Na konci jsme ještě měli možnost za 6tý faul zahrávat dlouhou penaltu, ale Vachuta jí neproměnil. Pro tuto sezonu jsme se tedy z malou halou v Borotíně rozloučili vítězstvím.

sestava - nominace VFCRybák Richard/  Král, Sedlák - Mrázek, Rybák Ro./ Vachuta, Petřík L.
- Švec, Petřík M., Pěknice
branky:Virtual:  4. Petřík L., 7. Petřík M., 14. Švec, 16. Švec, 37. Rybák Ro., 46. Mrázek
Průběh zápasu: 0:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6
karty:petřík l. (ž)
vyloučení:-
rozhodčí:Křížovský, Novotný

14.1.2008
- 19,30 h
 Virtual FC - 1.FC Křivánek
konečný stav/poločas:

4:2 /3:1

průběh zápasu:

ROZHODL ZÁVĚR PRVNÍHO POLOČASU ...

Dnešní soupeř měl v posledních 3. kolech 100% úspěšnost a zápas pro nás sliboval náročnou práci. V úvodu zápasu se vše potvrdilo a soupeř měl převahu, která nebyla ovšem korunována šancí nebo golem. Až v 10. minutě se krásně "bodlem" trefil Šimák a soupeř se ujal vedení v zápase. V následujících minutách jsme se začali zlepšovat v kombinaci a hlavně ve hře dopředu. Ve 23. minutě vyrovnal zblízka po závaru Čech. Další tlak přines po ruce Šebka penaltu, kterou Rybák Robert proměnil. Už se zdálo, že půjdeme do druhého poločasu s jednogolovým náskokem, ale těsně před koncem zpola hráče a z úhlu vystřelil Primas a golman soupeře pustil míč za sebe. v této fázi zápasu jsme měli i trochu štěstí.
Druhý poločas přinesl poměrně vyrovnanou hru, soupeř se nedostával do vyložených šancí - spíše často končil na naší obraně. Na druhé straně naopak propásl dvě tutovky Petřík Milan a jednu Čech. Soupeře do zápasu vrátil nešťastným vyběhnutím náš brankař Brož a Kára snížil na 3:2. I nadále se hra odehrávala hlavně ve středu hřiště, ale i v této fázi jsme měli několik slibných šancí, jen útočník Čech se rozhodl, že vše zakončí úplně sám :) :). Za to nás mohl soupeř potrestat, ale nakonec jsme rozhodli zápas ve 44. minutě, kdy Petřík Milan konečně proměnil svojí šanci a zvýšil na pohodlných 4:2. V závěru jsme se snažili jen kontrolovat hru a držením míče nepřipustit tlak kvalitního soupeře. Pochvalu zaslouží celý tým, ale přístupem, pohybem a bojovností vynikal Vachuta ....
A nakonec musíme udržet maskota/časoměřiče Holise, který když příde - bodujeme. Děkujeme Pavle.

sestava - nominace VFCBrož/ Král, Primas - Kačer, Rybák Ro./ Vachuta, Petřík L.
- Rybák Rich., Čech, Petřík M.
branky:Virtual:  23. čech, 24. Rybak Rob. (P), 25. Primas, 44. Petřík M.
1. FC Křivánek: 12. šimák, 31. Kára
Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2
karty:-
vyloučení:-
rozhodčí:Mihálik, Pinc


12.1.2008
- 20,30 h
 R+Z Kromka - Virtual FC
konečný stav/poločas:

5:5 /3:3

průběh zápasu:

ZASLOUŽENÁ REMÍZA Z BOROTÍNA ...

Zápas jsme poprvé začali vedením 0:1 po golu Richarda Rybáka. Na stísněném hřišti v Borotíně jsme začali s odhodláním hry ze zabezpečené obrany a v této fázi zápasu hrál velmi dobře Lukáš Čech, který připravil první dva goly Virtualu. Soupeř z Borotína to na svém hřišti umí a ve předu je nebezpečný. My jsme hráli poprvé mimo halu házené, která je s rozměry jinde. Po krátkém vedení jsme zase vyrobili několik chyb, které soupeř trestal a dostal se do vedení 3:1. Celkem rychle jsme dokázali odpovědět a Petřík Luboš snížil na 3:2. Naštěstí jsme po trpělivé hře, na polovině soupeře krátce před koncem poločasu, díky golu Richarda Krále vyrovnali.
Druhý poločas jsme již začali herně lépe a pokaždé vedli. Nejdříve se štěstím po narážečce o tyč zvýšil na 3:4 Petřík. Soupeř z Borotína odpověděl následně peknou akcí a vyrovnal na 4:4. Zhruba 8. minut před koncem zápasu jsme důsledným "obtěžováním" soupeře vybojovali v rohu míč a Petřík nahrával před otevřenou bránu soupeře Vachutovy, který nezaváhal.  Ale 4. minuty před koncem právě Petřík svojí nedůslednou obranou hrou, umožnil soupeři srovnat skore na 5:5. Závěr byl pak z naší strany trochu rozháraný a nabídli jsme soupeři ještě dvě šance, ale nakonec jsme ve férově hraném zápase, myslím zaslouženě brali bod. Je třeba poděkovat za hru celému mužstvu a velmi se dařilo brankaři Mansfeldovy.

sestava - nominace VFCMansfeld/ Král, Primas - Kačer, Rybák Ro./ Vachuta, Petřík L.
- Rybák Rich., Čech 
branky:Virtual: Rybák Rich., Petřík L., Král, Petřík L., Vachuta

Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5
karty:Vachuta (VFC)
vyloučení:-
rozhodčí:Mihálik, Pinc


19.12.2007
- 20,30 h
 Virtual FC - AJAX Sojčák
konečný stav/poločas:

5:4 /3:2

průběh zápasu:

NAKONEC TĚSNÁ VÝHRA ...

Odhodlání v tomto zápase opět neprohrávat nám vydrželo do 5. minuty, kdy nám H. Jirků dal první gol. Opět po chybě při bránění.... V 7. minutě bylo ještě hůře - chybu Švece opět trestal Jirků. V této fázi zápasu jsme zase konečně začínali hrát a snahu jsme korunovali gólem v 9. minutě, kdy se trefil Rybák Richard. Pak se hra dlouho přelévala bez větších šáncí ze strany na stranu. Ovšem kvalitní kombinační hra to nebyla. Ve 21 minutě jsme po důrazné akci Milana Petříka srovnali na 2:2. Ve 24. minutě jsme se poprvé dostali do vedení golem opět Rybáka.
Po přestávce jsme začali aktivně a mírná převaha byla ve 35. minutě korunována golem L. Petříka. Ovšem z pohodlného náskoku jsme se neradovali dlouho a naivně opět po chybné rozehrávce jsme nechali soupeře snížit ve 37. minutě na dostřel. Naštěstí ve 38. minutě Čech opět zvýšil na rozdíl dvou gólů. Nadále jsme hráli velmi nedisciplinovaně v obraně a někdy zbytěčně faulovali - třeba na polovině soupeře. V první polovině jsme již v 16. minutě měli 5 faulů. Ve 45. minutě skvělý Jirků snížil na krizových 5:4 a my se začali bát o výsledek. Logicky přišla chyba a to v podobě 6 tého faulu a penalty z 10 metrů, kterou naštěstí Jirků ve 48 minutě napálil do tyče. Výsledek jsme pak udrželi a brali 3 body. Body dobrý, hra horší ...

sestava - nominace VFCMansfeld/ Král, Švec - Kačer, Vachuta/ Petřík M., Petřík L.
- Rybák Rich., Čech / Primas
branky:Virtual: 8. Rybák, 21. Petřík M., 23. Rybák, 35. Petřík L., 38. Čech
AJAX: 4. Jirků, 7. Jirků, 37. Nemrava, 45. Jirků
Průběh zápasu: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4
karty:....
vyloučení:-
rozhodčí:Ulsacher, Salaba

16.12.2007
- 19,00 h
 Virtual FC - Sparta Club
konečný stav/poločas:

0:5 /0:3

průběh zápasu:

LEKCE Z PRODUKTIVITY ...

Zápas jsme začali s odhodláním dobře bránit. Celkem se nám to na začátku zápasu dařilo, ovšem nakonec jsme od 10. minuty začali dělat "školácké" chyby a první tři goly jsme soupeři "dopřáli" s naším přispěním. Špatně bráněné standartní situace aut/rok a naražečka do brankoviště na volného hráče, který nedal brankaři Brožovi z blízkosti šanci. Je pravda, že za stavu 1:0 Kačer nedal jasnou šanci, kterou si vypracoval sám. Zápas se mohl vyvíjet malinko jinak. Jenže to je kdyby! Během zápasu jsme si vypracovali i další šance (Čech, Tomeček, Primas, Vachuta), ale narozdíl od soupeře jsme je trestuhodně zahazovali. Další neřešitelný problém byl uhlídat Elsnera, který hrál výborně, pokryl si míč avýborně střílel. Nakonec soupeř celý zapas s přehledem kontroloval a díky naší neschopnosti skorovat, jsme mu to ulehčili. Soupeř byl lepší, jen škoda že jsme nedali gol - rozdíl by nebyl tak propastný a myslím, že úplně neodpovídá průběhu zápasu..... Ale dobrá zkušenost.

sestava - nominace VFCBrož/ Tomeček, Primas - Kačer, Pěknice,/ Petřík, Čech
- Vachuta, Kadlec / Švec
branky:Sparta: 8. Elsner, 15. Elsner, 25. Hojdar, 26. Hojdar, 50. Elsner (krátká penalta)
Průběh zápasu: 1:0, 2:0, 3:0, 4:0, 5:0
karty:Virtual: Primas
vyloučení:-
rozhodčí:Křížovský, Fiala

3.12.2007
- 19,45 h
 K Pedros "B" - Virtual FC
konečný stav/poločas:

4:4 /4:1

průběh zápasu:

VYDŘENÝ BOD ÚPLNĚ V ZÁVĚRU ...

Evidentně jsme si nevšimli, že začal zápas. Ve 20. vteřině jsme prohrávali 1:0, aniž by jsme hráče soupeře atakovali. A to byl jen začátek - ve třetí minutě jsme soupeři pomohli ideální nahrávkou vsítit druhý gol. Chaos pokračoval i nadále, útočníci špatně bránili a nebyli jsme schopni si přesně nahrát. Z toho plynul tlak soupeře, který se rychle a lehce pohyboval a rychlými narážečkami ohrožoval naší bránu. Pak se velice rychle stíhal stáhnout do obrany ve 3 hráčích. V této fázi jsme dokázali z ojedinělého útoku skorovat. Pak přišlo naše další parádní číslo a to bylo střídání, kdy při výhozu našeho golmana záhadně "zmizela" celá obrana - míč se okamžitě vrátil před naší bránu a soupeř pohodlně skoroval. Opravdu pěkné. Vše dokončila střela Marka Císaře z ostrého úhlu pod břevno, na kterou nedokázal brankař reagovat.
Do druhého poločasu jsme šli z odhodláním lépe bránit a korigovat výsledek. První se nám dařilo - gol jsme nedostali a na naše goly jsme čekali až do konce zápasu, respektive na posledních pět minut. Začali jsme se lépe pohybovat, mírně zpřesnili přihrávku a úspěšně bránili. Několikrát jsme byli golu blízko, 2x Petřík a 1x Tomeček, ale brankař Sarvadi čaroval. Nakonec jsme se dočkali a ve 45 minutě po individuální akci korigoval Kačer a hned za dvě minuty snížil na rozdíl jednoho golu opět Pěknice. Logicky jsme vše vrhli do útoku, golman Mansfeld se vytáhl na polovinu. Vyrovnat se nám podařilo zhruba 10 vteřin do konce, kdy po závaru před bránou domácích se svým důrazem prosadil Vachuta.

sestava - nominace VFCMansfeld/ Král, Tomeček - Kačer, Pěknice, Primas/ Petřík, Čech - Vachuta, Rybák Rich.
branky:VFC: Pěknice 5., Kačer 45., Pěknice 47., Vachuta 50.
Pedros B: Bedri 1., Brůžek 3., Brůžek 13., Císař 16.
Průběh zápasu: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1, 4:1, 4:2, 4:3, 4:4
karty:Pedros: Říha
vyloučení:-
rozhodčí:Křížovský, Novotný

2.12.2007
- 19 h
 Virtual FC - FC Naděje
konečný stav/poločas:

5:2 /2:2

průběh zápasu:

LEPŠÍ DRUHÝ POLOČAS ROZHODL ...

Zápas jsme začali dost rozháraně a zmateně. Zbytečně rychle jsme se zbavovali míče a dostali jsme se pod tlak. Soupeř se dostal rychle do vedení po dvou golech Kamila Bednáře. Zaslouženě. Za tohoto stavu jsme měli i štěstí - soupeř měl další obrovskou šanci. Snad to můžeme přikládat i sobotnímu VFC neRepre plesu, který skončil v pozdních raních hodinách.  Za tohoto stavu jsme se postupně začali dostávat do hry a začali jsme déle držet míč. Při jednom ze soupeřova útoku se míč dostal k osamocenému Němcovi, který v nájezdu na soupeřova brankaře nezaváhal. Hned za minutu po perfektním vyhození golmana Brože - Čech ve složité situaci z otočky vyrovnal na 2:2. Za tohot stavu skončil poločas.
Druhý poločas už byl mnohem vyrovnanější a po pěkné akci na jeden dotek, přes tři hráče strhnul vedení na naší stranu Petřík do prázdné brány.  V této fázi zápasu jsme měli opět štěstí - soupeř měl dvě velké šance, dokonce nastřelil břevno. Odpovědí byl gol Primase po pěkném uvolnění v prostoru před brankařem soupeře. Zápas jsem pak jen kontrolovali a ve 45. minutě z přísně nařízeného přímého kopu uzavřel skore Richard Rybák. Soupeř se mírně cítil poškozen některými zapískanými fauly, ale k penaltě to nakonec nevedlo.

sestava - nominace VFCBrož / Rybák Ro., Tomeček - Král, Kačer, Primas / Petřík l., čech
Vachuta, Němec, Rybák Rich.
branky/asistence:Němec 19., čech 21., Petřík 29., Primas 39., Rybák Ri. 45. - Bednář 2., 9.
karty:0:2 / Novák, Svatek
vyloučení:-
rozhodčí:Křížovský, Novotný