konečný stav/poločas:

2:0 /1:0

průběh zápasu:

SEZÓNA KONČÍ  ….

Až třetí zápas semifinálové série rozhodl, že do finále postupují FC Naděje. První zápas jsme prohráli na penalty, ve druhém jsme soupeře přehráli a poslední třetí zápas byl poměrně smolný - neproměnili jsme řadu příležitostí a tak do finále jde soupeř.
Zápas jsme začali přesně podle pokynů, pečlivě bránit a pokousit se o překvapivý protiútok. To se nám podařilo prvně již ve 3 minutě, kdy se v čisté brankové příležitosti naskytnul Rybák Richard. Bohužel nevyřešil příležitost golově. Do poločasu následovali další naše brankové příležitosti např. aktivního Sedláka. A tak přišel před koncem poločasu logický trest v podobě branky soupeře.
Během druhého poločasu se hra přelévala z poloviny na polovinu a nikdo nechtěl udělat chybu. My jsme se jen přece museli více tlačit do ofenzívy, ale naší aktivitu "zmrazil" střelou z velké dálky Fiala. V závěru jsme se ještě pokusili o power-play, ale bez gólového efektu.

V zápase jsme neproměnili řadu brankových příležitostí a nemohli jsme tedy myslet na lepší výsledek. Navíc oba dva goly byli poměrně "laciné", jak v chybné rozehrávce, tak v zákroku brankaře. Ovšem to k play-off patří, nezbývá než soupeři pogratulovat a popřát případný úspěch ve finále, ve kterém nastoupí proti teamu Sparty.

sestava - VFC

Brož./ Král, , Chotovinský, Rybák Rich., Vachuta,
/ Petřík l., Sedlák - Tomeček, , Čech

sestava Naděje

Kvěch - Bednář, Novák T., Jirousek, Fiala, Färber, Novák P., Novák J.

ROZHODNE TŘETÍ ZÁPAS  ….

Ve druhém zápase semifinále play-off jsme museli vyhrát, pokud jsme chtěli sérii "protáhnout". To se podařilo, ale zápas poznamenala poměrně velká "nervozita" na hřišti během druhého poločasu a nespokojenost s výkonem rozhodčích ze strany týmu Naděje FC.
Začátek byl oproti minulému zápasu o něco klidnější a hra se střídavě přelévala ze strany na stranu. Ve 14. minutě se ovšem změnilo skore poprvé a domácí Vachuta dal úvodní gol zápasu. Ve 21. minutě J. Novák z dálky vyrovnal na 1:1. Naštěstí jsme dokázali během chvíle odpovědět a ve 22. minutě jsme šli díky golu Vachuty do vedení.
V úvodu druhého poločasu po dlouhém výhozu Brože dal pěkný gol z brankoviště Čech. Pak přišel jeden sporný moment - před bránou hostujících Nadějí a Petřík zvyšoval již na 4:1. Nepochopitelně jsme přestali hrát a soupeř dvěmi brankami Josefa Nováka snížil na rozdíl jedné branky - 4:3. Hosté dál hráli velmi aktivně, ale domácí pozorně bránili a z jednoho z útoků zvýšil Petřík na 5:3. Hosté před koncem odvolali brankaře, ale výsledkem byl jen gol do jejich prázdné branky od domácího obránce Chotovinského.
Odveta se hraje zase v neděli - 22.3. v 18 hodin.

Brož./ Král, , Kačer, Rybák Robert, Chotovinský, Rybák Rich.
/ Petřík l., Sedlák - Štiak, , Vachuta, Čech

sestava NadějeKvěch - Včelák, Novák T., Jirousek, Svatek, Novák J., Färber, Novák P., Bady,

PROHRA AŽ NA PENALTY  ….

V úvodním zápase semifinálové serie play-off mezi Virtual FC a Naděje FC, byl nakonec šťastnější soupeř. Zápas dospěl až k penaltovému rozstřelu, ve kterém uspěli právě soupeři z FC Naděje.
Začátek duelu byl opatrný, o poznání aktivnější byli Naděje, ale to se od favorita serie očekávalo. Brzy si soupeš začal vytvářet i šance, ale buď pozorná obrana a nebo dobře chytající Rybák nebezpěčí odvraceli. Pozornou obranu jsme podporovali rychlejším přechodem do útoku a právě z jednoho brejku se samostaně postupujícímu Sedlákovi v 8. minutě podařilo vstřelit úvodní branku. Soupeř ale nepropadl žádnému bezhlavému útočení. Výborně se pohyboval a rychlou nahrávkou nám dělal v obranné fázi problémy. Snahu korunoval v 18. minutě vyrovnáním po dlouhém výhozu brankaře Kvěcha a teči T. Nováka. Poločas 1:1.
Ve druhé půli jsme hru zlepšili - hlavně útočníci. Dokázali jsme míč udržet a natlačit se před výborného Kvěcha a obraz hry se mírně srovnal. Ale byl to právě soupeř, kdo se ujal ve 33. minutě vedení po brance T. Nováka. Byli jsme nuceni zvýšit aktivitu na vyšší obrátky a podařilo se nám na čas soupeře zatlačit na vlastní polovinu. Po dvou šancích Petříka a serii standartních situací se podařilo šťastně vyrovnat přímo z rohu Královi. Ale i soupeř měl několik jasných příležitostí, které buď zahodil, nebo je naopak chytil brankař Rybák. Zápas tak dospěl k penaltám.
V penaltovém rozstřelu pak Naděje celou dobu dotahovali jednobrankový náskok svého soupeře (v páté serii mohl pečetit Kačer), až v déváté sérii neuspěl na straně Virtualu Mrázek, zatímco za Naděje se trefil brankář Kvěch a zajistil tak svému týmu první vítězství v sérii.

Rybák Rich./ Král, , Kačer, Mrázek, Chotovinský

sestava NadějeKvěch - Včelák, Novák T., Fiala, Jirousek, Svatek, Novák J., Färber, Novák P.
branky/asistence:Sedlák , Král
průběh zápasu:0:1, 2:1, 2:2
průběh penaltového rozstřelu:Penalty: Jirousek - ANO , Novák J. -  NE, Färber-  ANO , Novák P.-  NE , Kvěch-  ANO , Färber -  ANO, Kvěch-  ANO , Färber -  ANO, Kvěch  -  ANO //
 Vachuta-  ANO , Petřík -  NE, Mrázek -  ANO, Sedlák -  ANO, Kačer -  NE, Sedlák -  ANO, Mrázek -  ANO, Vachuta -  ANO, Mrázek -  NE